KONST / Litografier / Färglitografi 15805062
nr 1580 5062
Gunnar Gebbe Björkman
(f. 1945), Sverige
Signerad, numrerad 231/365, daterad -87, "Midvinter vid fågelsjön", Färglitografi, bildmått: 34x45 cm, yttermått inklusive ram: 48x61 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 november 2023
kl 18:38:41
20/11 16:05:19
Gunnar Gebbe Björkman
Läs mer om Gunnar Gebbe Björkman